Menu

Ріман vs Лебег

учні Львівської СЗШ №62 учні Львівської СЗШ №62

Як правило, «Мехмат» підтримують його викладачі, студенти, випускники, друзі випускників, знайомі випускників, друзі друзів випускників, знайомі друзів випускників, друзі знайомих випускників, знайомі знайомих випускників, ..., і просто небайдужі громадяни. Але недавно допомогу нам запропонували МАЙБУТНІ студенти, а нині учні Львівської СЗШ №62. Та ще й яку! 7199 гривень, які вони вторгували на шкільному ярмарку (що, кажуть, навіть поширився на дельта-окіл школи Посмішка).

Секрет у тому, що завучем з виховної роботи та вчителем історії там працюють мої дорогі однокласниці Оксана Гурей (Телефанко) та Вікторія Лехнюк (Савчук). Тому ніколи й не сумнівався, що і з вихованням, і з історією в учнів моєї рідної школи усе добре. Посмішка

На зустрічі діти розповіли, що і раніше не сиділи склавши руки: вже виплели багато захисних сіток, а кошти, зібрані на попередньому ярмарку, віддали родинам захисників.

«Мехмат» щиро дякує вам, дорогі наші діти! Такі приклади додають нам наснаги допомогати українським воїнам і віри, що все у нас буде добре. На частину ваших коштів (понад 5000 гривень) ми купили футболки, майки та інші необхідні речі для поранених бійців в Артемівському госпіталі і вже вислали все це разом із зібраним одягом та постіллю (загальною вагою понад 800 кг). Детальніше прозвітуємо невдовзі...

PS. 
7199 гривень — результат інтегрування за Ріманом. Застосування інтеграла Лебега дало кращий результат — 7222 гривні. Підморгує Приходьте на мехмат, ми навчимо вас не лише правильно інтегрувати, а й багато чого іншого — цікавого й корисного!

 

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at:
http://mmf.lnu.edu.ua/nws/971#sigProIdd7030bcf33

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору