Log in

Список студентів 2-го курсу механіко-математичного факультету по ДВВС-002

Оголошення деканату Оголошення деканату

Деталізований список обраних вибіркових дисциплін студентів 2-го курсу механіко-математичного факультету

№ з/п Вибіркова дисципліна Кафедра Студент, що обрав дисципліну Група Пара, аудиторія Факультет
1 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Агеєнков Марко Сергійович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 147 Механіко-математичний факультет
2 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Андрушко Андрій Іванович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 148 Механіко-математичний факультет
3 Платіжні системи і криптовалюти Банківського і страхового бізнесу Андрушко Дмитро Русланович МТХ-11с Вівторок (3 пара), ауд. 321 (лекція) або ауд. 2 (сем.); Вівторок (4 пара), ауд. 214 Економічний 
4 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Бабій Мар`яна Іванівна МТО-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 150 Механіко-математичний факультет
5 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Бабій Марія Володимирівна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 149 Механіко-математичний факультет
6 Основи електронного бізнесу Інформаційних систем в менеджменті Батюк Юрій Васильович МТМ-11с Вівторок (3 пара), ауд. 316;  П'ятниця (4 пара), ауд. 321 (лекція) або ауд. 3 (сем.) Економічний 
7 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Бишук Галина Вікторівна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 151 Механіко-математичний факультет
8 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Бліхар Назарій Миколайович МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 152 Механіко-математичний факультет
9 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Бобрик Каріна Русланівна МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 153 Механіко-математичний факультет
10 Техніки самопрезентації у публічних виступах Теорії та історії політичної науки Борісов Кирил Русланович МТА-11с Вівторок (3 пара), ауд. 311; П'ятниця (3 пара), ауд. 340; П'ятниця (4 пара), ауд. 340 Філософський
11 Основи ведення сучасного бізнесу 1 Державних та місцевих фінансів Вербовський Данило Володимирович МТА-11с  - Управління фінансами та бізнесу
12 Теорія та практика бізнес-ігор Економіки підприємства Вівчарик Олег Ігорович МТА-11с Вівторок (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 321 (сем.); Вівторок (4 пара), ауд. 218; П'ятниця (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 319 (сем.); П'ятниця (4 пара), ауд. 218 Економічний 
13 Українська міфологія та демонологія Української фольклористики ім. Ф. Колесси Войтів Мар`яна-Марія Ярославівна МТО-11с Вівторок (3 пара), ауд.308 (лекція) або ауд. 312а (сем.); Вівторок (4 пара),  ауд.311 (лекція) або ауд. 312а (сем.); П'ятниця (3 пара),  ауд. 312а (сем.) Філологічний
14 Міжнародні освітні програми та бізнес-проекти (англійською мовою) Фінансів‚ грошового обігу і кредиту Вол Олена Дмитрівна МТМ-11с Вівторок (3 пара), ауд. 319 або ауд. 217; Вівторок (4 пара), ауд. 209; П'ятниця (3 пара), ауд. 319 або ауд. 217; П'ятниця (4 пара), ауд. 209 Економічний 
15 Теорія та практика бізнес-ігор Економіки підприємства Гаджун Ксенія Павлівна МТМ-11с Вівторок (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 321 (сем.); Вівторок (4 пара), ауд. 218; П'ятниця (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 319 (сем.); П'ятниця (4 пара), ауд. 218 Економічний 
16 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Гаталевич Світлана Павлівна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 154 Механіко-математичний факультет
17 Українська міфологія та демонологія Української фольклористики ім. Ф. Колесси Готь Юлія Несторівна МТО-11с Вівторок (3 пара), ауд.308 (лекція) або ауд. 312а (сем.); Вівторок (4 пара),  ауд.311 (лекція) або ауд. 312а (сем.); П'ятниця (3 пара),  ауд. 312а (сем.) Філологічний
18 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Даниляк Марія Романівна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 155 Механіко-математичний факультет
19 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Дем`янчук Артем Андрійович МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 156 Механіко-математичний факультет
20 Теорія та практика бізнес-ігор Економіки підприємства Демченко Анастасія Вікторівна МТМ-11с Вівторок (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 321 (сем.); Вівторок (4 пара), ауд. 218; П'ятниця (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 319 (сем.); П'ятниця (4 пара), ауд. 218 Економічний 
21 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Деяк Юрій Юрійович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 157 Механіко-математичний факультет
22 Українська міфологія та демонологія Української фольклористики ім. Ф. Колесси Дзюбан Софія Тарасівна МТО-11с Вівторок (3 пара), ауд.308 (лекція) або ауд. 312а (сем.); Вівторок (4 пара),  ауд.311 (лекція) або ауд. 312а (сем.); П'ятниця (3 пара),  ауд. 312а (сем.) Філологічний
23 Сучасні інформаційні технології 1 Оптоелектроніки та інформаційних технологій Діденко Єлизавета Олексіївна МТА-11с П'ятниця (3 пара), ауд. 130; П'ятниця (4 пара), ауд. 213 (комп.клас №7); вул.Тарнавського 107 Електроніки та комп'ютерних технологій
24 Мистецтво публічного виступу Економіки та менеджменту Жовнірчук Юрій Васильович МТС-11с  - Управління фінансами та бізнесу
25 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Кригуль Роман Михайлович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 158 Механіко-математичний факультет
26 Комп`ютерна графіка Фізики Землі Куклюк Олександр Олександрович МТМ-11с Вівторок (3 і 4 пари), ауд. 129 (практ.) або ауд. 244 (лекція) Геологічний
27 Комп`ютерна графіка Фізики Землі Куцмида Анна Віталіївна МТС-11с Вівторок (3 і 4 пари), ауд. 129 (практ.) або ауд. 244 (лекція) Геологічний
28 Українська міфологія та демонологія Української фольклористики ім. Ф. Колесси Лазар Юлія Андріївна МТО-11с Вівторок (3 пара), ауд.308 (лекція) або ауд. 312а (сем.); Вівторок (4 пара),  ауд.311 (лекція) або ауд. 312а (сем.); П'ятниця (3 пара),  ауд. 312а (сем.) Філологічний
29 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Лисенко Анна Сергіївна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 159 Механіко-математичний факультет
30 Основи ландшафтного дизайну Екології Лук`янчук Іванна Юріївна МТО-11с Вівторок (3 пара), ауд. С202; Вівторок (4 пара), ауд. 321 Біологічний
31 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Лучинець Максим Олександрович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 160 Механіко-математичний факультет
32 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Мар`єнков Ілля Сергійович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 163 Механіко-математичний факультет
33 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Маркевич Лукіян Володимирович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 161 Механіко-математичний факультет
34 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Марусяк Михайло Олександрович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 162 Механіко-математичний факультет
35 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Осадкін Нікіта Леонідович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 164 Механіко-математичний факультет
36 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Павлик Іванна Василівна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 165 Механіко-математичний факультет
37 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Пацула Юрій Петрович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 166 Механіко-математичний факультет
38 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Пенгрин Марічка Євгенівна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 167 Механіко-математичний факультет
39 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Петращук Василь Миколайович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 168 Механіко-математичний факультет
40 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Печера Герман Олександрович МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 169 Механіко-математичний факультет
41 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Плаксін Андрій Євгенович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 170 Механіко-математичний факультет
42 Комп`ютерна графіка Фізики Землі Пожичкевич Катерина Романівна МТМ-11с Вівторок (3 і 4 пари), ауд. 129 (практ.) або ауд. 244 (лекція) Геологічний
43 Інформаційна мобільність та роботизація бізнес-процесів Економічної кібернетики Потюк Назар Михайлович МТХ-11с Вівторок (3 і 4 пари), П'ятниця (3 і 4 пари)  Економічний 
44 Теорія та практика бізнес-ігор Економіки підприємства Прийма Андрій Володимирович МТМ-11с Вівторок (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 321 (сем.); Вівторок (4 пара), ауд. 218; П'ятниця (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 319 (сем.); П'ятниця (4 пара), ауд. 218 Економічний 
45 Комп`ютерна графіка Фізики Землі Романишин Іван Олегович МТХ-11с Вівторок (3 і 4 пари), ауд. 129 (практ.) або ауд. 244 (лекція) Геологічний
46 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Сарчук Ярина Михайлівна МТО-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 171 Механіко-математичний факультет
47 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Сікач Микола Ігорович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 172 Механіко-математичний факультет
48 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Скаліш Віталія Петрівна МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 173 Механіко-математичний факультет
49 Техніки самопрезентації у публічних виступах Теорії та історії політичної науки Славгородська Лілія Сергіївна МТХ-11с Вівторок (3 пара), ауд. 311; П'ятниця (3 пара), ауд. 340; П'ятниця (4 пара), ауд. 340 Філософський
50 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Слотвінський Петро Романович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 174 Механіко-математичний факультет
51 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Сорока Віталій Володимирович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 175 Механіко-математичний факультет
52 Сучасні інформаційні технології 1 Оптоелектроніки та інформаційних технологій Сташинська Юлія Андріївна МТО-11с П'ятниця (3 пара), ауд. 130; П'ятниця (4 пара), ауд. 213 (комп.клас №7); вул.Тарнавського 107 Електроніки та комп'ютерних технологій
53 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Степанян Павло Арсенович МТХ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 176 Механіко-математичний факультет
54 Теорія та практика бізнес-ігор Економіки підприємства Хай Олег Васильович МТХ-11с Вівторок (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 321 (сем.); Вівторок (4 пара), ауд. 218; П'ятниця (3 пара), ауд.217 (лекція) або ауд. 319 (сем.); П'ятниця (4 пара), ауд. 218 Економічний 
55 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Харко Арсен Ігорович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 177 Механіко-математичний факультет
56 Комп`ютерна графіка Фізики Землі Цвик Євген-Василь Михайлович МТХ-11с Вівторок (3 і 4 пари), ауд. 129 (практ.) або ауд. 244 (лекція) Геологічний
57 Міжнародні освітні програми та бізнес-проекти (англійською мовою) Фінансів‚ грошового обігу і кредиту Чеботарьова Анастасія Кирилівна МТС-11с Вівторок (3 пара), ауд. 319 або ауд. 217; Вівторок (4 пара), ауд. 209; П'ятниця (3 пара), ауд. 319 або ауд. 217; П'ятниця (4 пара), ауд. 209 Економічний 
58 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Чепак Микола Ігорович МТА-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 178 Механіко-математичний факультет
59 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Чудійович Інна Любомирівна МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 179 Механіко-математичний факультет
60 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Щипель Максим Русланович МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 180 Механіко-математичний факультет
61 Ніцше та нігілізм Історії філософії Яворський Олег Володимирович МТА-11с П'ятниця (3 і 4 пари), ауд. 341 Філософський
62 Комп`ютерна графіка Фізики Землі Яровий Арсеній Анатолійович МТС-11с Вівторок (3 і 4 пари), ауд. 129 (практ.) або ауд. 244 (лекція) Геологічний
63 Основи криптології та захисту інформації Алгебри і логіки Ящишин Руслан Юрійович МТМ-11с Вівторок (3, 4 пари), ауд. 216; П'ятниця (3 пара), ауд. 216 / 181 Механіко-математичний факультет

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
»

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua