Понеділок, 10 листопада 2014 Автор Опубліковано в Вільні таланти

А на мехматі влада у викладачів, чи студентів ?...

(1 Голосувати)
Перегляди: 11712 разів
А ти знаєш де на факультеті ховається мафія? А ти знаєш де на факультеті ховається мафія?

А на мехматі влада у викладачів, чи студентів ?...

кого полікувати: друга чи викладача, в якого завтра контрольна робота?...

або ж яку кафедру обере в свій клан Дон?...

і чи справді на мехматі є мафія в реальному житті?...

чи це просто міф?...

Адже життя це гра, а для когось це гра в мафію з викладачами ... скоро сесія, але ще скоріше мафія на мех-маті

прийди і викрий всі потаємні справи наших викладачів.....у наймаштабнішому гральному батлі "Мафія 2014"

.....четвер, 13 листопада.....18.00.....ауд.045а....«таємна кімната мех-мату»

 

 Історія. Опис. Суть. Правила. Стратегії  -> детальніше...

Для довідки:

Мафія — салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.
Зав'язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в'язницю всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх. 

Правила

У грі беруть участь 12 гравців : 4 чорних (мафія) і 8 червоних (мирні жителі).

РОЛІ:

Кожна роль прокидається тільки в свою чергу.

В першу ніч прокидається тільки мафія і легковажна пані для знайомства один з одним.

Дон–головний серед чорних у грі мафія. Саме Дону належить право остаточного вибору жертви. При знайомстві з ведучим показує жестом свою роль (складені в вигляді пістолета пальці).

Мафія – чорні гравці. Помагають Дону у виборі жертви. Після смерті Дона приймають рішення разом .

Легковажна пані– чорний гравець. Прокидається з мафією тільки в першу ніч. В наступні ночі, тільки після фрази ведучого: «Прокидається легковажна пані».Її завдання відшукати комісара і дати знати про це чорним гравцям.

Комісар – червоний гравець. Прокидається після фрази ведучого: «Прокидається комісар». Кожної ночі перевіряє тільки одного гравця , намагається визначити колір (червоний або чорний).

Лікар – червоний гравець. Прокидається після фрази ведучого: «Прокидається лікар». Він

намагається відгадати і вилікувати гравця, в якого стріляла мафія,також він може лікувати себе. Лікар не може лікувати одного і того ж гравця більше 2-ох разів підряд.

Маньяк–червоний гравець. Ударна сила міста. Прокидається після фрази ведучого: «Прокидається маньяк». Він намагається зрозуміти, хто мафія і вбити їх. Прислуховується до комісара і міста. Якщо маніяк не впевнений у своєму виборі, то може його не робити (тобто не вбивати).

Мирний –червоний гравець. Приймає участь тільки в денному обговоренні і голосуванні.

ГРА:

Ведучий оголошує початок гри: «Оголошую гру відкритою» і представляє учасників  по ніках (звертатись до гравців можна по ніку, або по номеру гравця). Після представлення гравців, джентельмени вітають дам стоячи. Ведучий оголошує про прихід першої ночі: «На місто опускається ніч». Всі участники одягають пов`язки і ведучий пропонує по черзі кожному гравцю зробити вибір. Гравець, не знімаючи пов`язки з очей, тягне карту і - тільки після цього! – знімає пов`язку і ознайомлюється із   зазначеною на карті роллю. З моменту оголошення початку гри Ведучий роздає фоли за недотримання правил гри. Після того, як всі гравці витягнули карти, триває ніч, і ведучий пропонує відкрити очі мафії і легковажній пані. Чорні знайомляться один з одним. Дон представля. себе, пані представляє себе. Мафія познайомилась і засинає. І тільки після слів ведучого : «Доброго ранку місто» гравці знімають пов`язки.

Вдень починається обговорення. Гравці говорять по черзі, не більше хвилини. За ігровим столом прийнято звертатись один до одного на Ви. Гравець може почати обговорення, тільки після фрази ведучого: «Гравець номер №…. отримує  свою хвилину». Мова гравця закінчується словом «Спасибі».Після слова «Спасибі» говорити не можна, це карається фолом. Після того, як всі гравці виговорились, ведучий пропонує взяти бажаючим додаткові 30 секунд. Перші три людини, які встигли підняти руки раніше інших, отримують додатковий час. Після закінчення обговорення розпочинається голосування. Під час голосування заборонена агітація, караєтся фолом. Голосування починається з того гравця, який розпочинав обговорення в цей день. Кожен гравець голосує за будь-якого іншого гравця, крім себе, голосувати на денному голосуванні за себе заборонено. У кожного учасника є 5 секунд на те, щоб віддати свій голос. Якщо гравець не встиг зробити свій вибір, його голос віддається тому, за кого проголосував попередній гравець. Гравець, проти якого проголосували, піднімає 1 палець, потім 2 і т.д.

Гравець, набравший найбільшу кількість голосів, вибуває, говорить останнє слово (не більше 30 секунд), і покидає мафіозний стіл. Він може сказати, ким він був, може викрити будь-яку роль, або взагалі нічого не говорити. Якщо два гравці набрали однакову кількість голосів, відбувається переголосування, при цьому голосувати можна лише проти когось з цих двох, самі претенденти на виліт участі в голосуванні не беруть. При повторному наборі однакової кількості голосів ніхто не вмирає і відразу настає ніч. Якщо однакову кількість голосів набрало більше 2-ох  людей, ніхто не вмирає і приходить ніч.

В другу і всі наступні ночі, після фрази ведучого, прокидається спочатку мафія: «Не спить тільки мафія. Мафія прокидається і робить свій вибір» (Дон показує ведучому № … гравця, якого вони замовили). Ведучий оголошує: «Мафія зробила вибір і засинає. Прокидається комісар і робить свій вибір (показує номер гравця і отримує відповідь. «ТАК» - це чорний гравець, або «НІ» - це червоний гравець) і засинає».

Потім ведучий пропонує прокинутись лікарю: «Прокидається лікар. Лікар робить свій вибір» і т.д. У всіх рольових карт є 10 секунд на свою дію, по закінченню часу ведучий оголошує, не залежно від того, чи був зроблений вибір "рольова карта" засинає.

Вдень оголошуються результати, і гравці яких вбили покидають ігровий стіл, у них є 30 секунд на останнє слово. Якщо гравець перед ніччю набрав 3 фоли, він покидає ігровий стіл без права на останнє слово.

Гра "Мафія" продовжується до того, поки одна із сторін не буде повністю знищена. Наприклад, поки червоні не казнять всіх чорних (перемога червоних). Очікування повного знищення червоних гравців чорними нераціонально, тому ведучий може присудити перемогу чорних в наступних випадках, коли за ігровим столом залишилось:

-пройшло голосування, після нього залишилось чорних гравців на одного більше, ніж червоних.

-пройшло голосування, після нього залишилась рівна кількість червоних і чорних гравців, при цьому серед червоних гравців нема маньяка і лікаря.

-будь-який не вбиваючий мирний житель і легковажна пані один на один.

По закінченні гри, всі гравці запрошуються за стіл, для обговорення і вибору кращого гравця в даній грі (кожний гравець отримує 30 секунд). Кращим вважається гравець, який набрав більше шести голосів. Гра оголошується закритою тільки після проведення голосування на кращого гравця. За висловлювання не в свою чергу під час останнього обговорення гравець покидає стіл і не приймає участі в обговоренні.

Порушення вищеописаних правил несе за собою покарання (фоли).

Гравці отримують фоли за наступні дії:

-        Висловлювання не в свою чергу;

-        Торкання інших гравців;

-        Використання слів "чесно", "клянусь", будь які відсотки і відсоткові відношення;

-        Згадування релігій;

-        образа інших гравців;

-        використання мобільного телефону;

-        активна жестикуляція;

-        агітація під час голосування;

-        звертання до гравців по імені;

-        підказка з залу під час ночі гравцю який робить вибір (дія, яка направлена на іншого, не рахується).

-        часте мичання під час висловлювання іншого гравця.

*3 фоли–гравець позбавляється права брати участь в обговоренні і голосуванні на наступний день.

*4 фоли–гравець покидає стіл.

Порушення, після яких гравець відразу  покидає стіл:

*Відкриття очей вночі не в свою чергу;

*Будь-який маяк вночі (викриття комісара іншому гравцю; будь-яка активна жестикуляція або спроба щось показати);

*Створення різних штучних ситуацій. В тому числі, гравець, за якого віддавалась більшість голосів, встав з-за столу, навмисно сфолувався, покидає ігровий стіл. І перемога в даній ситуації  присуджується протилежній команді.

*Викриття рольових червоних карт під час першого кола обговорення.

Історія. Опис. Суть. Правила. Стратегії  -> детальніше...

Детальніше в цій категорії: « Математики жартують Таємний друг »
Додати коментар

Захисний код
Оновити

Наші контакти

Ідея, дизайн, верстка і т.д.:
Олег Романів