Адреса:

dmmf at lnu.edu.ua

Детальніше в цій категорії: « Навчальні та наукові лабораторії
  • Гість - Андрій

Яка стипендія в ЛНУ на мех-маті?

• Гість - Тетяна

Khust, Zakarpats'ka oblast, Ukraine

Підскажіть будь-ласка чи зможу я після закінчення Механіко-математичного факультету за напрямом Статистика працювати вчителем? Або підскажіть до кого мені краще звернутися з цим питанням?

• Гість - Роман

Вікторія, багато дівчат після закінчення мехмату йдуть працювати вчителями, займаються репетиторством. Інші мріють знайти роботу наприклад десь у якомусь банку, декому це навіть вдається. Кращі студенти мають можливість піти навчатись в аспірантуру і після цього поїхати за кордон або залишитись викладати в університеті, або ж відразу поїхати за кордон продовжувати навчання. Чесно кажучи багато наших випускників працюють не за спеціальністю, але тут все від Вас залежить. Так само багато дівчат вважають що головне вдало вийти заміж, тоді й не має особливого значення де Ви будете працювати :)

Артем, щодо перспектив то в основному все те саме що й вище, тільки вчителями хлопці йдуть набагато рідше :) Середньостатистичному студенту після закінчення мехмату знайти роботу за спеціальністю важко. Багато хто перекваліфіковується - хто йде в економіку, хто в ІТ і тому подібне. Перекваліфікуватися після мехмату не важко - школа серйозна (якщо нічого не помінялося), голови у випускників як правило варять так що особливих проблем освоїти щось нове переважно не виникає. У балах ЗНО я не орієнтуюся, але якщо Ваш рівень високий і якщо математика Вам подобається то можна робити ставку на те щоб піти працювати в науку, але тоді розраховувати краще на виїзд за кордон, бо в Україні працювати в науці фінансово невигідно.

• Гість - Вікторія

ким я зможу працювати після механіко-математичного факультету? і чи можу я на нього вступити з такими результатами ЗНО як : укр. мова і літ.-165, математика - 171 і фізика - 133? підскажіть будь ласка

• Гість - Михайло Зарічний

Для Артема: Шанси поступити дуже високі.
    Про перспективи у двох словах не скажеш - вони надто широкі. Один з наших випускників навіть керував Національним банком.

• Гість - Артем

Доброго дня! Я маю такі результати ЗНО 2015. Укр. м. і Укр. л.- 162 Матем.- 191 Фізика - 169,5 які у мене шанси поступити на мех-мат? І напишіть будь ласка які йдуть перспективи після його закінчення?