Список та результати участі в Олімпіаді студентів
з «математика» (класичні університети)
проведеній 25–28 квітня 2017 року
на базі Львівського національного університету імені Івана Франка
Повне найменування вищого навчального закладу |
Прізвище, ім’я та по батькові студента |
Курс |
Факультет, спеціальність |
К-ть балів |
Місце |
1. Маріупольський державний університет |
1.Авдєєнко Вікторія Володимирівна |
І |
Економіко-правовий |
3 |
V-X |
Всього студентів: 1 |
|||||
2. Донецький національний університет імені Василя Стуса |
1. Гладіголов Сергій Сергійович |
І |
Математики та інформаційних технологій |
3 |
V-X |
Всього студентів: 1 |
|||||
3. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича |
1. Козловський Микола Романович |
ІІ |
Математики та інформатики |
3 |
V-X |
Всього студентів: 1 |
|||||
4. Одеський національний університет імені І.І. Мечникова |
1. Мойсеєнко Богдан Вікторович |
І |
Інститут математики, економіки і механіки |
3 |
V-X |
Всього студентів: 1 |
|||||
5. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна |
1. Ніколаєв Олег Романович |
ІІ |
Математики і інформатики |
79 |
II |
Всього студентів: 1 |
|||||
6. Львівський національний університет імені Івана Франка |
1. Пастущак Богдан Богданович |
ІІ |
Прикладної математики та інформатики |
61 |
III |
2. *Лабенський Данило Володимирович |
І |
Прикладної математики та інформатики |
60 |
||
Всього студентів: 2 |
|||||
7. Національний університет «Києво-Могилянська Академія» |
1. Покальчук Тарас-Григорій Олегович |
ІІ |
Природничих наук |
3 |
V-X |
Всього студентів: 1 |
|||||
8. Київський національний університет імені Тараса Шевченка |
1. Скибицький Нікіта Максимович |
І |
Комп’ютерних наук та кібернетики |
97 |
I |
2. *Ківва Ярослав Сергійович |
І |
Комп’ютерних наук та кібернетики |
97 |
||
3. *Пушкін Денис Євгенович |
І |
Комп’ютерних наук та кібернетики |
91 |
||
4. *Корчемна Вікторія Сергіївна |
ІІ |
Механіко-математичний |
73 |
||
5. *Кучеренко Анастасія Олегівна |
ІІ |
Комп’ютерних наук та кібернетики |
73 |
||
6. *Манікін Борис Ігорович |
ІІ |
Механіко-математичний |
73 |
||
7. *Яковлев Іван Володимирович |
ІІ |
Комп’ютерних наук та кібернетики |
73 |
||
8. *Коляденко Павло Павлович |
ІІ |
Комп’ютерних наук та кібернетики |
60 |
||
9. *Мусієнко Олександр Вікторович |
І |
Механіко-математичний |
60 |
||
10. *Назаркевич Ганна Ярославівна |
ІІ |
Комп’ютерних наук та кібернетики |
50 |
||
Всього студентів: 10 |
|||||
9. Сумський державний університет |
1. Смоленко Станіслав В’ячеславович |
ІІ |
Електроніки та інформаційних технологій |
3 |
V-X |
2. *Яковлев Максиміліан Миколайович |
І |
Електроніки та інформаційних технологій |
3 |
||
Всього студентів: 2 |
|||||
10. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника |
1. Чоп’юк Юрій Юрійович |
ІІ |
Математики і інформатики |
13 |
IV |
Всього студентів: 1 |
|||||
Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді: |
10 |
||||
Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді: |
21 |
* - виступали поза конкурсом
Список та результати участі в Олімпіаді студентів
з «математика» (класичні університети)
проведеній 25–28 квітня 2017 року
на базі Львівського національного університету імені Івана Франка
Повне найменування вищого навчального закладу |
Прізвище, ім’я та по батькові студента |
Курс |
Факультет, спеціальність |
К-ть балів |
Місце |
1. Донецький національний університет імені Василя Стуса |
1. Перевєрзєва Юлія Вікторівна |
ІV |
Факультет математики та інформаційних технологій |
3 |
IV-VI |
Всього студентів: 1 |
|||||
2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка |
1. Дашков Олександр Олександрович |
ІV |
Механіко-математичний |
95 |
I |
2. *Щеглов Микита Владиславович |
ІV |
Механіко-математичний |
79 |
||
3. *Горецький Микола Андрійович |
ІV |
Механіко-математичний |
60 |
||
Всього студентів: 3 |
|||||
3. Львівський національний університет імені Івана Франка |
1. Мартинюк Тетяна Сергіївна |
ІV |
Механіко-математичний |
3 |
IV-VI |
2. *Хилинський Маркіян Богданович |
ІV |
Механіко-математичний |
3 |
||
Всього студентів: 2 |
|||||
4. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна |
1. Куриленко Вадим Геннадійович |
ІV |
Фізико-технічний |
60 |
III |
Всього студентів: 1 |
|||||
5. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича |
1. Попович Ярослав Петрович |
ІV |
Математики та інформатики |
3 |
IV-VI |
2. *Желем Галина Романівна |
ІV |
Математики та інформатики |
3 |
||
Всього студентів: 2 |
|||||
Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді: |
5 |
||||
Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді: |
9 |
* - виступали поза конкурсом
Список та результати участі в Олімпіаді студентів
з «математика» (педагогічні університети)
проведеній 25–28 квітня 2017 року
на базі Львівського національного університету імені Івана Франка
Повне найменування вищого навчального закладу |
Прізвище, ім’я та по батькові студента |
Курс |
Факультет, спеціальність |
К-ть балів |
Місце |
1. Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя |
1. Мельник Ярослава Василівна |
ІV |
Фізико-математичний |
25 |
IV-V |
Всього студентів: 1 |
|||||
2. Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди |
1. Лебеденко Яна Олександрівна |
ІV |
Фізико-математичний |
60 |
III |
Всього студентів: 1 |
|||||
3. Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка |
1. Самойленко Дарина Олегівна |
ІV |
Фізико-математичний |
70 |
II |
Всього студентів: 1 |
|||||
4. Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» |
1. Сліж Андрій Сергійович |
Магістратура, 1 рік навчання |
Фізико-математичний |
80 |
I |
Всього студентів: 1 |
|||||
5. Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет» |
1. Шпонька Руслан Юрійович |
ІІІ |
Фізико-математичний |
25 |
IV-V |
Всього студентів: 1 |
|||||
Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді: |
5 |
||||
Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді: |
5 |