Menu

Ми всі віримо

Ми всі віримо Ми всі віримо

У більшості українців, мабуть, вже давно з'явилася спокуса (чи природна психічна потреба?) забути про жахіття війни, яка за останні півтора року зачепила так чи інакше кожного. Вже понад два місяці не дуже й стріляють, втрати (принаймні офіційно повідомлені) не настільки помітні у порівнянні з недалеким минулим, а тому в інформаційному просторі стали чимось буденним на кшталт прогнозу погоди чи курсу валют, особливо на фоні скандалів усередині влади чи недавніх терактів...

Ми всі віримо, що лінія розмежування та проблемні частини наших зовнішніх кордонів — під надійною охороною армії, Нацгвардії, Прикордонних військ, які вже далеко не ті, що торік. Хоча насправді їхня міць і далі значною мірою залежить від нашої з вами прямої допомоги.

Для прикладу, невдовзі охороняти східні кордони поїдуть прикордонники, мобілізовані наприкінці весни, серед яких — Ігор, чоловік випускниці мехмату 1995 року. Ще раніше ми придбали йому берці, дещо з форми, розвантажувальну систему, спорядили аптечкою від Tetyana Balaschowa. Нині хлопці попросили допомогти із біноклями, буксирувальними тросами для їхніх Амароків, акумулятором для старенького медичного УАЗика, електрокабелями та ін. Біноклі вже маємо, троси та акумулятор замовили, все решта купимо завтра. А ще додамо термобілизну на все їхнє відділення з 15-и бійців.

Ті, хто стережуть наш спокійний сон, мають знати, що у них надійні тили!

Картка Приватбанку
4149 6054 7025 6470
одержувач: Головатий Юрій Данилович
Про наш Paypal-рахунок розповім приватно, пишіть!

Галерея зображень

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору