В Університеті преміювали наукових керівників механіко-математичного факультету

В Університеті преміювали наукових керівників В Університеті преміювали наукових керівників

Відповідно до рішення ректорату наказом Ректора Університету премійовано наукових керівників – штатних працівників університету, аспіранти (здобувачі) яких у 2012 році захистили кандидатські дисертації до закінчення аспірантури в розмірі 3000 грн.

Зокрема, за високу ефективність керівництва аспірантами (здобувачами) нагороджено наукових керівників механіко-математичного факультету:

Шеремету М.М. – доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри теорії функцій і теорії ймовірностей

Скасківа О.Б. - доктора фізико-математичних наук, професора кафедри теорії функцій і теорії ймовірностей

Андрейківа О.Є. – доктора технічних наук, професора кафедри механіки

Щиро вітаємо наукових керівників, аспіранти (здобувачі) яких захистили кандидатські дисертації до закінчення аспірантури, і бажаємо їм міцного здоров’я, нових наукових здобутків і талановитих учнів!