Вища математика (лінійна алгебра та аналітична геометрія)

Галузь знань 0305 – економіка та підприємництво
Спеціальність 6.030502 ‑ економічна кібернетика
Факультет економічний
форма навчання денна
Курс І
Семестр 1
Лекцій 32 год.
Практичних 32 год.
Кредитів 4

Програма дисципліни

1. Числові множини. Комплексні числа, дії над ними.
  2. Кільце многочленів від однієї змінної.
  3. Матриці, дії над ними. Визначники квадратних матриць. Обернена матриця. Ранг матриці.
  4. Системи лінійних рівнянь, методи їх розв’язування. Застосування систем лінійних рівнянь в економіці.
  5. Векторна алгебра.
  6. Пряма на площині. Пряма і площина в просторі.
  7. Криві другого порядку. Поверхні другого порядку.

Література

1. Г. П. Доманська, Лавренюк С. П. Основи вищої математики. – Львів: Видавничий центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2008.
  2. Бабенко В. В., Зіневич А. Г., Кічура С. М., Тріщ Б. М., Цаповська Ж. Я. Збірник задач з вищої математики. - Львів: Видавничий центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2005.
  3. В. П. Минорський. Сборник задач по высшей математике. – М.: Наука, 1976.
  4. С. Т. Завало. Курс алгебри. – Київ: Вища школа, 1985.
  5. В. В. Барковський, Н. В. Барковська. Вища математика для економістів. – Київ: ЦУЛ, 2002.
  6. М. К. Бугір. Математика для економістів: Посібник. – К.: Видавничий центр «Академія», 2003.
  7. Carl P. Simon, Lawrence Mathematics for economists. – New York: W.W.Norton & Company, 1994.
  8. Б. М. Тріщ. Аналітична геометрія і лінійна алгебра. Курс лекцій. - Львів: Видавничий центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2004.
  9. В. Р. Зеліско, Г. В. Зеліско. Основи лінійної алгебри і аналітичної геометрії : навч. посібник. - Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2011. – 326с.

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location