Фінансова математика

Практичних 32 год.
Кредитів 4,5

Програма дисципліни

1. Предмет фінансової математики.
  2. Суть методу простих процентів.
  3. Нарощення суми кредиту за методом простих процентів.
  4. Суть методу складних процентів.
  5. Структура складних процентів.
  6. Нарощена сума рент.
  7. Теперішня вартість рент.
  8. Ринкова вартість та дохідність цінних паперів.

1. Бондарев Б.В., Шурко И.Л. Финансовая математика. – Донецк: Кассиопея, 1998.
  2. Бороздин П.Ю. Ценные бумаги и фондовый рынок. – М.: Финансы и статистика, 1994.
  3. Браун С. Дж., Кришмен М.П. и др. Количественные методы финансового анализа / Пер. с англ. М.: ИНФРА – М, 1996.
  4. Бугрій М.І. Основи фінансово-кредитного аналізу. Текст лекцій. – Львів: Вид. центр Львів. нац. ун-ту ім. І.Франка, 2006.
  5. Буренин А.Н. Фьючерсные, форвардные и опционные рынки. – М.: Тривола, 1994.
  6. Єлейко Я.І., Кандибка О.М., Лапішко М.Л., Смовженко Т.С. Основи фінансового аналізу. Київ; Львів: Відділ видавничого виробництва інженерно-технічного центру НБУ, 2000.
  7. Лапішко М.Л. Основи фінансово-статистичного аналізу економічних процесів. – Львів: Світ, 1995.
  8. Уотшем Е.Дж., Паррамоу К. Количественные методы в финансах. – М.: Финансы, ЮНИТИ, 1999.
  9. Четыркин Е.М. Методы финансовых и коммерческих расчетов. – М.: Дело, 1995.
  10. Четыркин Е.М. Финансовая математика. – М.: Дело, 2000.
  11. Четыркин Е.М. Финансовый анализ производственных инвестиций. – М.: Дело, 1999.
  12. Четыркин Е.М., Васильева Н.Е. Финансово-экономические расчеты. – М.: Финансы и статистика, 1990.
  13. Шарп У.Ф., Александер Г.Дж., Бейли Дж.В. Инвестиции. – М.: ИНФРА – М, 1997
  14. Бугрій М.І. Методика розрахунку доходності фінансових операцій з цінними паперами. – Львів: Вид. центр Львів. Нац. ун-ту ім. І.Франка, 2001.

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location