Інвестиційні оцінювання

Галузь знань 11 Математика і статистика
Спеціальність 111 Математика
Спеціалізація математична економіка та економетрика
Освітньо-кваліфікаційний рівень магістр
Факультет механіко-математичний
форма навчання денна
Курс І
Семестр 2
Лекцій 32 год.
Практичних
Кредитів 4,5

Програма дисципліни

1. Основні відомості фінансової математики.
  2. Підходи до оцінювання. Основи фінансової звітності.
  3. Ризики. Порівняльний аналіз моделей ризику і дохідності.
  4. Теорія і моделі оцінки опціонів.
  5. Ринкова ефективність. Означення, тести і обґрунтування.
  6. Безризикові ставки і премії за ризик. Оцінка параметрів ризику і вартості фінансування.
  7. Вимірювання прибутку. Фінансові потоки.
  8. Оцінка росту. Оцінка завершальної цінності.
  9. Модель дисконтування дивідендів. Модель вільних грошових потоків на власний капітал.
  10. Оцінка фірми. Оцінка на основі вартості капіталу. Скоригована приведена цінність капіталу. Цінність власного капіталу на одну акцію.
  11. Мультиплікатори прибутку, балансової вартості, доходу та специфічні секторні.
  12. Оцінки фірм фінансових послуг. Оцінки фірм з від’ємним прибутком.
  13. Оцінка молодих фірм та приватних фірм.
  14. Оцінка нерухомості та інших активів.
  15. Збільшення цінності. Границі оцінки дисконтованих грошових потоків. Додана економічна цінність. Грошові потоки на інвестиції.
  16. Оцінка облігацій, ф'ючерсних та форвардних контрактів.

Література

1. Дамодаран А. Инвестиционная оценка. Инструменты и техника оценки любых активов. / Пер. с англ. ­– М.: Альпина Бизнес Букс, 2004. – 1342 с.
  2. Black F., M. Scholes. 1972. The valuation of option contracts and test of market efficiency, journal of Finance 27:399–
  3. Elton E.J., Gruber M.J. 1995. Modern portfolio theory and investment management/ New York: John Wiley & Sons.
  4. Altman E.I., Kishore V. 2000. The default experience of U.S. bonds. Working paper. Salomon Center, New York University.
  5. Damodaran A. 2001. Corporate finance: Theory and practice, 2d ed. New York: John Wiley & Sons.
  6. Copeland T.E., Roller T., Murrin J. 1999. Valuation: Measuring and managing the value of companies. New York: John Wiley & Sons.
  7. Теоретико-ймовiрнiснi та статистичнi методи в економетрицi та фiнансовiй математицi / M. M. Леоненко, Ю. С. Мiшура, В. М. Пархоменко, М. Й. Ядренко – К.: Iнформтехнiка, 1995.

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location