Мех-мат - чемпіон з міні-футболу!

1 грудня 2012 року у Спорткомплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся турнір із міні-футболу, приурочений до Дня боротьби зі СНІДом.

У турнірі взяли участь 14 команд: 13 команд факультетів за участю викладачів і студентів та збірна Студентського уряду та Профкому студентів. Мета турніру полягала в залученні молоді до здорового способу життя. Зазначимо, що подібний захід проводили вперше за ініціативи Студентського уряду та Профкому студентів.

Змагання проходили у два етапи. На першому команди змагалися у груповому раунді (команди було поділено на 4 групи), з кожної групи до чвертьфіналів пройшли по 2 команди. На другому етапі турніру розпочалися матчі плей-оф, у результаті яких визначили переможця і призерів. Відтак, перше місце здобула команда механіко-математичного факультету, друге – збірна факультету міжнародних відносин, третє – команда хімічного факультету.

Окрім того, було визначено найкращих бомбардира та воротаря. Титул найкращого бомбардира турніру здобув викладач механіко-математичного факультету Іван Звізло, а найкращим голкіпером став викладач історичного факультету Лев Калиняк.

Переможців нагородили дипломами, пам’ятними медалями і кубками. Решта команд отримала грамоти за участь у турнірі.