Шановні випускники механіко-математичного факультету!

Шановні випускники механіко-математичного факультету! Шановні випускники механіко-математичного факультету!

У ювілейному для нашого Університету 2011 році зусиллями ініціативної групи випускників і ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка створено громадську організацію «Асоціація випускників Львівського національного університету імені Івана Франка».

Першим заходом Асоціації випускників ЛНУ ім. Івана Франка було «СВЯТО ВИПУСКНИКА», яке відбулося в суботу 28 травня 2011 року в Актовій залі Університету. Цього року ми плануємо вдруге провести «СВЯТО ВИПУСКНИКА», яке розпочнеться о 12:00 26 травня 2012 року в Актовій залі Університету. У програмі святкового заходу заплановано: презентацію «Асоціації випускників» та представлення її майбутніх проектів, науково-популярну лекцію одного з випускників ЛНУ імені Івана Франка, святковий концерт, а також відвідування Музею Університету. Запрошуємо всіх випускників Університету.

Цього ж дня, в суботу 26 травня 2012 року о 15.00 год. плануються зустрічі випускників окремих факультетів (коледжів). Традиційно зустрічі випускників механіко-математичного факультету відбуваються в ауд.377. Особливо запрошуємо випускників ювілейних 2002, 1992, 1982, 1972, 1962, 1952 років проявляти ініціативу, самоорганізовуватись, висловлювати свої пропозиції, ідеї та думки щодо програми зустрічі випускників, діяльності та майбутніх проектів «Асоціації випускників ЛНУ ім. Івана Франка».

У суботу 28 квітня 2012 року о 11:00 в ауд.216 відбудеться «День відкритих дверей» на механіко-математичному факультеті, зустріч керівництва, зав.кафедрами, випускників факультету з майбутніми абітурієнтами. Запрошуємо випускників механіко-математичного факультету разом з дітьми (онуками) взяти участь у цьому заході.

У п’ятницю 18 травня 2012 року в Науковій бібліотеці Університету «Асоціація випускників ЛНУ ім. Івана Франка» проводить турнір з швидких шахів серед випускників. Деталі див. на сайті http://alumni.lnu.edu.ua

Буду радий допомогти у налагодженні контактів між випускниками механіко-математичного факультету, організації зустрічей випускників, просуванню та реалізації Ваших ідей, проектів через «Асоціацію випускників ЛНУ ім. Івана Франка».

координатор по роботі з випускниками механіко-математичного факультету
член Правління Асоціації випускників ЛНУ ім. Івана Франка
Іщук Юрій Богданович,
доцент кафедри алгебри і логіки