Зустрічі випускників

Зустрічі випускників Зустрічі випускників

Традиційно в кінці травня та в червні на механіко-математичному факультеті в аудиторії імені С.Банаха (ауд. №377) проходять зустрічі випускників.

28 травня 2011 року в актовій залі Головного корпусу Університету відбулося Свято Випускника. Того ж дня відбулась зустріч випускників всіх років із деканом механіко-математичного факультету проф.Зарічним М.М., на якій Михайло Михайлович розповів про сучасне життя факультету та відповів на поставлені запитання. Випускниками було переглянуто деякі історичні фотографії, після чого відбувся обмін спогадами про студентські роки. Всім учасникам зустрічі було вручено сувеніри із символікою Університету.

17 червня 2011 року відбулися зустрічі випускників 1961 та 1986 років.
Із випускників механіко-математичного факультету 1961 року до Університету приїхали: Балінська (Маламуд) Людмила (м.Львів), Войтович Микола (м.Львів), Гайвась Іван (м.Львів), Галазюк Віталій (м.Львів), Горбачук Мирослав (м.Київ), Губань (Романів) Любов (м.Львів), Гринів Люба (м.Львів), Гриц Дарія (м.Львів), Дорожовський Євген (м.Львів), Йосипчук Микола (м.Львів), Калганова (Воротынцева) Жанна, Кемська Тамара (м.Львів), Крестін (Іваницька) Галина (м.Львів), Караванський Олег (м.Львів), Кардаш Андрій (м.Львів), Кузик (Баранецька) Ярослава (USA), Лань (Филипович) Марта (м.Львів), Ломова Людмила (м.Санкт-Петербург), Майорская (Никифорова) Марина (м.Ужгород), Минай (Літвінська) Мирослава (м.Львів), Новіков Леонід (м.Львів), Онопчук Юрій (м.Київ), Павлик Пилип (м.Дубляни), Парамущук (Кушка) Олександра (м.Львів), Петрончак (Терлецька) Оксана (м.Львів), Поскребышева (Тыр) Светлана (м.Дніпропетровськ), Уханська (Хомицька) Дарія (м.Львів), Третьякова (Сидоренко) Светлана (м.Львів), Шопяк Іванна (м.Львів), Юсько Марія (м.Львів). Випускники розказували про свої досягнення, про друзів, згадували студентські роки, своїх наставників та Університет.

На ювілейній зустрічі випускників механіко-математичного факультету 1986 року слово мали Ярослав Притула (проф.кафедри математичного та функціонального аналізу), професор Михайло Зарічний (декан механіко-математичного факультету, зав. кафедри геометрії та топології), Юрій Іщук (координатор роботи з випускниками, доц. кафедри алгебри та логіки), Святослав Тарасюк (доц. кафедри математичного та функціонального аналізу), професор Микола Заболоцький (зав.кафедрою математичного моделювання).

Іщук Юрій

доцент кафедри алгебри і логіки
механіко-математичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка
тел.: 032 2394172 (0503716833)