Про День випускника

Шановні випускники механіко-математичного факультету! Шановні випускники механіко-математичного факультету!

ПРО ДЕНЬ ВИПУСКНИКА (20 січня 2014 року)

Шановні випускники механіко-математичного факультету!

20 січня відзначатимемо День народження рідного університету. Адже саме цього дня – 1661 року – був заснований наш навчальний заклад. Громадська організація „Асоціація випускників ЛНУ ім. Івана Франка” (http://alumni.lnu.edu.ua) виступила з ініціативою святкувати цей день як День Випускника і пропонує усім випускникам Франкового університету збиратися у своєму місті чи містечку у різних куточках України і світу та духовно й емоційно поєднатися з цієї гарної нагоди. Ця зустріч може проходити у будь-якому форматі – дружня розмова за чашкою кави чи урочиста академія, домашня атмосфера чи пафос ресторану, скромні посиденьки або ж яскрава вечірка у дусі найкращих студентських традицій. Головне, аби ми цього дня були разом! Спільно згадаймо неповторні студентські роки, рідний університет, невід’ємною частиною якого ми залишимося назавжди.

Якщо Ви хочете приєднатись до товариства випускників ЛНУ ім. Івана Франка чи створити (об’єднати) групи випускників у Вашому місті просимо контактувати з ГО „Асоціація випускників ЛНУ ім. Івана Франка” Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Тут з нетерпінням чекатимуть на Ваші пропозиції та відгуки, враження від зустрічей і сподіваються, що такі святкування будуть щедрими на добрі емоції, чисельними, полюбляться кожному і стануть щорічними. Бо саме в дружньому спілкуванні з однодумцями людина черпає енергію та наснагу до життя.

З повагою,

співкоординатор по співпраці з випускниками механіко-математичного факультету
член Правління Асоціації випускників ЛНУ ім. Івана Франка
Іщук Юрій Богданович,