Log in

Cписки аудиторій та вступників у групі на іспит з іноземної мови (вступ на 5 курс)

Оголошення деканату Оголошення деканату

          Львівський національний університет імені Івана Франка

                           Іноземна мова. Список вступників у групі.

    Група 1   Ауд.  336      Дата   21.07.2015      о 14:00 год.

                   Номер      Прізвище, ім'я, по батькові                          Мова

           1  2011068С    Агоштон Діана Іванівна                                   А
           2  2011006С    Бокало Віталій Іванович                                  А
           3  2011011С    Вінтонів Оксана Олегівна                                А
           4  2011014С    Гаркало Марта Тарасівна                                  А
           5  2011016С    Гуменна Тетяна Русланівна                             А
           6  2011017С    Данча Оксана Іванівна                                     А
           7  2011021С    Дмитрук Анатолій Андрійович                       А
           8  2011023С    Досин Ксенія Ігорівна                                      А
           9  2011025С    Жук Оксана Миколаївна                                  А
         10  2011085С    Іванович Христина Ярославівна                     А
         11  2011028С    Ковалишин Ігор Романович                            А
         12  2011029С    Костур Іванна Андріївна                                  А
         13  2011030С    Кужидло Василь Володимирович                   А
         14  2011032С    Кучма Ірина Петрівна                                      А
         15  2011034С    Лалак Леся Андріївна                                       А
         16  2011035С    Левицький Тарас Богданович                          А
         17  2011036С    Леськів Ольга Ярославівна                              А
         18  2011037С    Леуш Наталя Ігорівна                                       А
         19  2011039С    Ліпецька Олена Василівна                               А
         20  2011038С    Лукавий Артур Сергійович                             А
         21  2011040С    Макар Тетяна Юріївна                                      А
         22  2011048С    Нестерчук Ірина Володимирівна                    А
         23  2013403С    Процан Андрій Ярославович                          А
         24  2011055С    Рега Андрій Степанович                                  А
         25  2011060С    Сенишин Ірина-Іванна Василівна                  А
         26  2011061С    Середяк Мар'ян Олегович                                А
         27  2011063С    Скіра Ірина Володимирівна                             А
         28  2011064С    Смілка Юрій Олегович                                     А
         29  2013404С    Стиранка Ілля Володимирович                       А
         30  2011074С    Федицький Роман Андрійович                       А


                           Іноземна мова. Список вступників у групі.

         Група 2  Ауд.  336      Дата  21.07.2015    о  14:00  год.

                   Номер      Прізвище, ім'я, по батькові                          Мова

           1  2011126С    Білик Марія Михайлівна                                  А
           2  2011113С    Гайванович Ольга Василівна                          А
           3  2011117С    Зембаль Оксана Петрівна                                 А
           4  2014402С    Зубехін Олександр Володимирович               А
           5  2011121С    Корнійчук Юлія Володимирівна                     А
           6  2011124С    Ліщинський Володимир Андрійович             А
           7  2011041С    Макарчук Ганна Ярославівна                          А
           8  2011043С    Мандзюк Роман Юрійович                              А
           9  2011044С    Машівська Ольга Романівна                            А
         10  2011127С    Михальчук Олеся Олександрівна                    А
         11  2011047С    Мрук Олена Євгенівна                                     А
         12  2011130С    Павлюк Наталія Романівна                              А
         13  2011132С    Патинок Любов Богданівна                             А
         14  2011050С    Пилип'юк Надія Андріївна                              А
         15  2011133С    Процишен Наталія Сергіївна                           А
         16  2010032С    Савчук Оксана Богданівна                               А
         17  2014411З     Серкиз Руслана Михайлівна                            А
         18  2011065С    Соболь Олександра Юріївна                            А
         19  2011137С    Станьковський Тарас Володимирович           А
         20  2011001С    Сухорукова Христина Олександрівна            А
         21  2011138С    Трусь Уляна Іванівна                                        А
         22  2011139С    Турчин Мар'ян Іванович                                  А
         23  2011140С    Фурда Назар Ігорович                                      А
         24  2011142С    Хамуляк Юлія Богданівна                                А
         25  2011143С    Химич Олена Анатоліївна                               А
         26  2011078С    Чорна Марія Володимирівна                           А
         27  2011080С    Шнайдер Валентина Володимирівна             А
         28  2011082С    Якимець-Грицина Христина Іванівна            А
         29  2011083С    Якубовська Ольга Ігорівна                              А
         30  2011084С    Яремків Христина Олегівна                            А


                           Іноземна мова. Список вступників у групі.

              Ауд.  341                  Дата  21.07.2015     о  14:00  год.

                   Номер      Прізвище, ім'я, по батькові                          Мова

           1  2015408С    Аніховський Артур Володимирович              А
           2  2011003С    Бакса Віта Петрівна                                          Н
           3  2011005С    Бойченюк Ганна Іванівна                                Ф
           4  2011090С    Василець Наталя Андріївна                             А
           5  2011091С    Василишин Андрій Володимирович              А
           6  2011009С    Височанська Лідія Василівна                           Н
           7  2011010С    Возняк Марія Володимирівна                          Н
           8  2015414С    Голопич Юлія Романівна                                 А
           9  2015410С    Жеребух Юрій Степанович                              А
         10  2015413С    Касперська Людмила Володимирівна            А
         11  2011094С    Кирилюк Роман Миколайович                        А
         12  2015416С    Комарницький Богдан Романович                  А
         13  2011097С    Лендєл Крістіна Мирославівна                        Н
         14  2015411С    Литвин Богдан Володимирович                     А
         15  2011100С    Марчак Ігор Вадимович                                   А
         16  2015407С    Осміловська Надія Василівна                          А
         17  2015405С    Петрівник Ірина Михайлівна                          А
         18  2015406С    Підгайна Мар'яна Романівна                           А
         19  2015409С    Сенета Мар'яна Ярославівна                            А
         20  2011105С    Солтис Василина Василівна                            А
         21  2015412С    Хомик Христина Ігорівна                                А
         22  2015417С    Хрущ Володимир Володимирович                 А
         23  2011079С    Чорний Павло Васильович                              Н
         24  2015404С    Шевчук Тарас Васильович                               А
         25  2011107С    Шефер Марек Славомирович                          А
         26  2011108С    Штаюра Наталія Степанівна                            Н

 

  • Коментарі не знайдено

Залиште свій коментар

Post comment as a guest

0
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
»

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua