Menu

Бази даних та системи управління інформацією. 12 семестр

Для студентів шостого курсу механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

Зміст дисципліни

Розділ 1. Вступ

Засоби Excel для проведення аналізу "Якщо-То". Системні вимоги

Розділ 2. Підбір параметра

Призначення засобу "Підбір параметра" (коли і де застосовується). Використання засобу "Підбір параметра" для розв'язання простих математичних задач (обчислення швидкості, часу і відстані; обчислення діаметра, довжини кола і площі круга; обчислення коренів алгебричних рівнянь), для виконання банківських обчислень (кредит на покупку квартири, позика на купвою машини, розрахунки за депозитами),  для оптимізації продажу театральних квитків (обчислення кількості квитків, обчислення ціни квитків).

Розділ 3. Таблиці підстановки

Призначення таблиць підстановки. Типи таблиць підстановок (з одним входом та з двома входами). Використання таблиць підстановки для обчислення накопиченої суми за вкладом, для обчислення авторського гонорару, для обчислення дивідендів. Помилки під час роботи з таблицями підстановки

Таблиці підстановки - це діапазон суміжних комірок, в яких показані результати обчислень певних формул при зміні значень, які впливають на ці формули. Таблиці підстановоки пропонують зручний спосіб за допомогою одного оператора відобразити і порівняти декілька результатів обчислення певних формул. Таблиці підсановок бувають двох типів: таблиці пістановки з одним входом і таблиці підстановки з двома входами. Очевидно, що різниця між ними полягає у кількості вхідних змінних, яначення яких впливають на обчислення формули. Для таблиць підстановок з одним входом у вхідну комірку підставляються з значення,попередньо записані в діапазоні комірок, який розташовується в одному рядку або одному стовпчику. Для таблиць підстановок з двома входами створюються два одномірні діапазони, один розташовується в рядку, а другий - в стовпчику; значення із цих діапазонів при створені таблиці підстановки підставляються у відповідні вхідні комірки.

Розділ 4. Сценарії

Призначення сценаріїв. Створення та робота зі сценаріями. Використання сценаріїв: для обчиселння розробки програмних продукців (сценарій найгіршого випадку, сценарій найкращого випадку, звіт), для прогнозу об'ємів продаж (літній сценарій, зимовий сценарій, звіт), для прогнозу оренди житла.

 

 

 

 

 

далі буде ...

Детальніше в цій категорії: « Лінійні групи над кільцями. 10 семестр

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору

Університет

Математика

Освіта

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua