Співпраця кафедри алгебри і логіки з Карловим університетом

Кафедра алгебри і логіки тісно співпрацює із колегами із Карлового університету (м. Прага). На період 2017-2019 рр. між ЛНУ ім. Івана Франка та Карловим університетом підписано угоду про академічну мобільність в рамках програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність», яку фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус Плюс в Чехії.

У 2017-2018 навчальному році студентка магістерської програми Ольга Попадюк та аспірант Анатолій Дмитрук навчаються в Карловому університеті відповідно до угоди про академічну мобільність.

Угодою передбачено також навчання одного студента-магістра та одного аспіранта в Карловому університеті впродовж другого семестру 2018-2019 н.р. Для здобуття гранту потрібно до 20 жовтня 2018 року подати аплікацію відповідно до умов прописаних на сайті Відділу міжнародних зв'язків ЛНУ ім. Івана Франка за адресою: international.lnu.edu.ua/erasmus-charles-university/

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location