Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми механіки та математики»

Запрошуємо взяти участь у роботі

МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
“СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕХАНІКИ ТА МАТЕМАТИКИ”,

яка присвячена 90-річчю від дня народження
академіка НАН України Ярослава Степановича Підстригача
та 40-річчю створеного ним Інституту прикладних проблем механіки і математики НАН України.

Конференція проходитиме у Львові 22-25 травня 2018 р. в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України та Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Мета конференції – представлення та обговорення сучасних проблем та досягнень у галузі механіки та математики, зокрема, тісно пов’язаних з науковою діяльністю академіка Я.С. Підстригача.

З іменем академіка Я.С. Підстригача пов’язані ґрунтовні дослідження у галузі термодинаміки нерівноважних процесів, термомеханіки, механотермодифузії, магнітотермомеханіки електропровідних тіл, гідроакустики, механіки тіл з покриттями і поверхневих явищ та в інших напрямках сучасної механіки.

Я.С. Підстригач працював також над актуальними математичними проблемами механіки, прикладної математики та інших суміжних наук, постійно шукав нові форми співробітництва науки і виробництва.

На конференції передбачаються пленарні, секційні та стендові доповіді з таких проблем:

• Математичне моделювання у механіці деформівних твердих тіл.
  • Математичні методи механіки та термомеханіки.
  • Механіка неоднорідних твердих тіл і наномеханіка.
  • Механіка контактної взаємодії, тіл з тріщинами та тонкими включеннями.
  • Динаміка неоднорідних середовищ.
  • Оптимізація та проектування елементів конструкцій і біомеханічних систем.
  • Міцність і втома матеріалів.
  • Числові методи.
  • Теорія функцій і функціональний аналіз.
  • Диференціальні рівняння і математична фізика.
  • Алгебра, геометрія і топологія.

Анкети та тексти доповідей, які стосуються проблем механіки (1–7), просимо надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а математики (8–11) – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткова інформація, електронна версія реєстраційної форми, а також зразок оформлення матеріалів доповіді розміщено на веб-сторінці конференції за адресою:

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location