Menu

IX Міжнародна алгебраїчна конференція в Україні

Львівський національний університет імені Івана Франка спільно з Київським національним університетом імені Т.Г. Шевченка, Інститутом математики НАН України та Інститутом прикладних проблем механіки та математики імені Я.С. Підстригача НАН України є організаторами IX Міжнародної алгебраїчної конференції в Україні, урочиста церемонія відкриття якої відбулася 8 липня 2013 року в Актовій залі Університету.

Порівняно з першими конференціями та симпозіумами такого рівня цьогорічна здивувала велелюдністю учасників. У заході взяли участь близько 50 молодих науковців, студентів, аспірантів і викладачів не лише з України, а й з Молдови, Білорусії, Росії, Польщі, Великої Британії, Угорщини, Бразилії, Франції, Канади, Сполучених Штатів Америки, Естонії, Німеччини та Чехії.

До складу почесної комісії конференції ввійшли такі відомі математики, як Роман Кушнір, директор Інституту прикладних проблем механіки і математики НАН України, Михайло Зарічний, декан механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, Микола Комарницький, завідувач кафедри алгебри і логіки, Василь Петрачкович, завідувач відділу алгебри Інституту прикладних проблем механіки та математики імені Я.С. Підстрагача НАН України, Володимир Щедрик, старший науковий співробітник Інституту прикладних проблем механіки та математики імені Я.С. Підстрагача НАН України. Очолив комісію Юрій Дрозд, завідувач відділу алгебри Інституту математики НАН України.

Головною тезою цьогорічного відкриття конференції стала фраза: «Математика – наука для молодих». І саме у Львові вона має найоптимальніші умови для розвитку та процвітання, адже львівська математична школа знана в світових інтелектуальних спільнотах високим рівнем підготовки молодих фахівців і науковими здобутками вже прославлених учених.

Робота конференції триватиме до 13 липня 2013 року й передбачає пленарні засідання, дискусії та обговорення головних проблем лінійної алгебри, алгебраїчної динаміки, прикладної алгебри, алгебраїчних систем.

за матеріалами Прес-центру Університету

Світлини Олега Вівчарика

Галерея зображень

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору

Університет

Математика

Освіта

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua