Програма засідання Львівського міського алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Андрійчука Василя Івановича

ПРОГРАМА
засідання львівського міського алгебраїчного семінару
до 70-ої річниці від дня народження
професора кафедри алгебри і логіки

АНДРІЙЧУКА ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА

Вівторок, 18 вересня, 15:00, ауд. 377

• Вступне слово
    Гуран І.Й.в.о. декана механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

• Життєвий і творчий шлях професора Андрійчука В.І.
    Забавський Б.В.завідувач кафедри алгебри і логіки Львівського національного університету імені І. Франка.

• Нільпотентні і розв’язні алгебри Лі векторних полів з поліноміальними коефіцієнтами
    Петравчук А.П.завідувач кафедри алгебри і математичної логіки Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка.

• Про семінар «Теорія топосів»
    Зарічний М.М.професор кафедри геометрії і топології Львівського національного університету імені І. Франка.

• Групи Брауера алгебраїчних многовидів
    Стахів Л.Л.доцент кафедри вищої математики Львівського національного університету імені І. Франка.

• Спогади про брата
    Андрійчук М.І.завідувач відділом числових методів математичної фізики ІППММ НАН України імені Я.С. Підстригача.

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location