Програма засідання Львівського міського алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Комарницького М.Я.

Засідання Львівського міського алгебраїчного семінару Засідання Львівського міського алгебраїчного семінару

Програма

засідання львівського міського алгебраїчного семінару (до 70-ої річниці від дня народження завідувача кафедри алгебри і логіки, професора Комарницького Миколи Ярославовича)

Вівторок, 29 травня, 13:30, ауд. 377

Відкриття засідання.

Вступне слово, Гуран І.Й., в.о. декана механіко-математичного факультету.

«Життєвий і творчий шлях професора Комарницького М.Я.», Забавський Б.В., завідувач кафедри алгебри і логіки.

«Дослідження Комарницьким М.Я. теоретико-скрутових властивостей матриць над кільцями», Петричкович В.М., завідувач відділу алгебри ІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України.

«Монадологія в топології», Зарічний М.М., завідувач кафедри алгебри і топології, 1992-2002.

«Матриці над кільцями стабільного рангу 1,5», Щедрик В.П., провідний науковий співробітник відділу алгебри ІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України.

«Примарні розклади диференціальних скрутів, ідеалів та модулів», Мельник І.О., доцент кафедри алгебри і логіки.

«Напівгрупи та S-полігони з ануляторними умовами», Іщук Ю.Б., доцент кафедри алгебри і логіки.

«Про класичні дуо-полігони», Зеліско Г.В., доцент кафедри вищої математики.

«Взаємозв‘язки між різними типами спектрів мультиплікаційних модулів», Малоїд-Глєбова М.О., доцент кафедри алгебри і логіки.

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at: