• Вибіркові дисципліни кафедри алгебри і логіки

Розподіл за групами студентів другого та третього курсів, які вибрали дисципліни кафедри алгебри і логіки «Ази критичного мислення або як не бути нелогічним» та «Обчислювальні аспекти штучного інтелекту»
  • Богдан Забавський, «Діагональна редукція матриць над кільцями скінченного стабільного рангу»

Монографія присвячена викладу теорії діагональної редукції матриць над кільцями Безу скінченного стабільного рангу. Книга може бути корисною всім алгебраїстам, які цікавляться кільцями і модулями, а також спеціалістам з K-теорії.
  • Фотогалерея засідання алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Андрійчука В.І.

Фотогалерея засідання Львівського міського алгебраїчного семінару до 70-ої річниці від дня народження професора кафедри алгебри і логіки Андрійчука Василя Івановича
  • Програма засідання Львівського міського алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Андрійчука Василя Івановича

Програма засідання Львівського міського алгебраїчного семінару до 70-ої річниці від дня народження професора кафедри алгебри і логіки Андрійчука Василя Івановича
  • Фотогалерея засідання алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Комарницького М.Я.

Фотогалерея засідання Львівського міського алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Комарницького Миколи Ярославовича
  • Програма засідання Львівського міського алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Комарницького М.Я.

Програма засідання Львівського міського алгебраїчного семінару, присвяченого пам’яті проф. Комарницького Миколи Ярославовича