Menu

Про кафедру алгебри і логіки

На механіко-математичному факультеті кафедру алгебри і топології було засновано у 1981 році. За більш ніж 20 річну історію кафедра досягнула вершини своєї діяльності та зайняла ключове місце в галузі алгебри і топології на західній Україні. Так у 2002 році на кафедрі працювало 5 докторів наук та 10 кандидатів наук, які підтримували тісні професійні зв'язки з українськими університетами та науковцями Австрії, Білорусії, Канади, Франції, Німечини, Угорщини, Молдавії, Польщі, Росії, США. Викладачами кафедри було підготовлено 23 аспірантів, 19 з яких захистили кандидатські дисертації. Львівський університет та кафедра алгебри і топології були організаторами декількох міжнародних алгебраїчних конференцій .

Згідно з рішенням Вченої ради університету від 23 січня 2003 кафедру алгебри і топології було реорганізовано і утворено дві окремі кафедри: Кафедру Алгебри і Логіки та Кафедру Геометрії і Топології.

Кафедра Алгебри і Логіки забезпечує навчальний процес на механіко-математичному факультеті, факультеті прикладної математики та інформатики, фізичному факультеті та факультеті електроніки. Випускники кафедри отримують дипломи бакалаврів, спеціалістів, магістрів за напрямком "Математика". Викладачі кафедри Алгебри і Логіки мають широкий спектр наукових інтересів і є активними учасниками міського алгебраїчного семінару . Кафедра також проводить дослідження в рамках науково-дослідних тем факультету, працює над вдосконаленням навчального процесу, готує до друку підручники та навчальні посібники. Аспіранти кафедри Алгебри і Логіки навчаються і готують до захисту кандидатські дисертації із спеціальності 01.01.06 - алгебра і теорія чисел.

Детальніше в цій категорії: « Контактна інформація

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору

Університет

Математика

Освіта

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua